دسته بندی

سوئیچ شبکه ۴۸ پورت سیسکو مدل WS-C2960-48TC-L

ویژگی‌های سوئیچ سیسکو WS-C2960-48TC-L:

  • برند: سیسکو
  • کدمحصول: WS-C2960-48TC-L
  • پورت: 48 پورت اترنت 10/100
  • قابلیت برنامه‌ریزی و مدیریت: دارد
  • 1 سال گارانتی

توضیحات

شکل ۱ : ظاهر سوئیچ شبکه سیسکو

نگاه اجمالی
کد محصول WS-C2960-48TC-L
نوع محفظه U1/قابل نصب روی رک
ویژگی کلی LAN Base
رابط های Uplink ۲ x Dual-purpose ports uplinks (each dual-purpose uplink port has 1 10/100/1000 Ethernet port and 1 SFP-based Gigabit Ethernet port, 1 port active)
پورت ۴۸ x Ethernet 10/100 ports
Throughput ۶.۵ Mpps
Backplane Capacity ۱۶ Gbps
DRAM ۶۴ MB
ابعاد ۱.۷۳ x 17.5 x 9.3 in.
وزن بسته ۹.۱۹ Kg

شکل ۲ : سوئیچ از روبرو

Note:
①Mode Button
②۴۸ x Ethernet 10/100 ports
③۲ x Dual-purpose ports uplinks

شکل ۳ : سوئیچ از پشت

Note:
①RJ-45 console port
②Fan exhaust
③AC power connector

تجهیزات جانبی

مدل توضیحات
GLC-LH-SM GE SFP, LC connector LX/LH transceiver
GLC-SX-MMD ۱۰۰۰BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
CAB-CONSOLE-RJ45 Console Cable 6ft with RJ45 and DB9F

مقایسه دو کالا مشابه

مدل WS-C2960-48TC-L WS-C2960-48PST-L
PoE Available ندارد دارد

پورت

۴۸ x Ethernet 10/100 ports ۴۸ x Ethernet 10/100 PoE ports

Uplinks

۲ dual-purpose uplinks ۲ x 10/100/1000 uplinks and 2 SFP uplinks
ویژگی کلی LAN Base LAN Base

دریافت اطلاعات بیشتر
آیا در مورد سوئیچ شبکه ۴۸ پورت سیسکو مدل WS-C2960-48TC-L سوالی دارید؟
اگر می‌خواهید درباره این سوئیچ شبکه بیشتر بدانید اکنون از طریق Live Chat یا تماس رایگان تحت وب با ما تماس بگیرید.

توضیحات تکمیلی

نوع

Fixed

تعداد پورت

48 پورت

پورت های رابط

10/100

مدیریتی

بله

IOS Image

LAN Base

Topology

Ethernet (10/100/1000BaseT), Ethernet (10/100BaseTX), Gigabit Ethernet (SFP)

Maximum Port density

48 10/100 ports

Modular/Expansion Slots

n/a

Architecture

Layer 2 Switching (basic connectivity), Layer 2 Switching (intelligent services), Voice Enabled

Form Factor

Fixed, Rack-mountable, Standalone/Clustering

DRAM

64 MB

Specialized Service Modules

n/a

Hardware Redundancy

External Redundant Power Supply

High Availability/Resilliency

802.1s, 802.1w, Backbone Fast, Broadcast Suppression, Mulitcast Suppression, Portfast, PVST, Spanning Tree, Unicast Suppression, Uplink Fast

Management features

BOOTP, Cisco Discover Protocol (CDP), CiscoView, CiscoWorks, Clustering, CWSI, RMON, RSPAN, SNMP, SPAN, Telnet Client, TFTP, Virtual Trunking Protocol (VTP), Web-Based Management

WAN Interface Support

n/a

Throughput

6.5 Mpps

Backplane Capacity

16 Gbps

تعداد VLANs

255

ابعاد

1.73 x 17.5 x 9.3 in.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “سوئیچ شبکه ۴۸ پورت سیسکو مدل WS-C2960-48TC-L”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات فروشنده